Bluesklubber

Klubbene i Norsk Bluesunion

  1. Andøy Bluesklubb andoybluesklubb.net
  2. Arendal Bluesklubb www.arendalbluesklubb.no
  3. Asker Bluesklubb www.askerbluesklubb.org
  4. Baillsund Bluesklubb www.baillsund-bluesklubb.no
  5. Bergen Blues & Roots Club www.bbrc.no
  6. Blues i Vintermørket, Vardø www.bluesivintermorket.no
  7. Blues in Hell  www.bluesinhell.no
  8. BluesInVest, Melbu www.bluesinvest.com
  9. Blueslaget Lokst Utøve www.oddablues.no
  10. Bodø Bluesklubb  www.bodoblues.no
  11. Christiansand Blues Club www.christiansandbluesclub.no
  12. Dalane Bluesfestival  www.dalaneblues.com
  13. Drøbak Blues Club www.drobakbluesclub.com
  14. Eidsfoss Musikkforening www.eidsfossfestivalen.no
  15. Eidsvoll Rock- og Bluesklubb www.eidsvollblues.com
  16. Elvebyen Bluesklubb, Drammen  facebook
  17. Fan it Bluesklubb, Kleive www.fanit.no
  18. Fauske Bluesklubb http://blues.fauske.net
  19. 4/4 Forum for takt og tone www.firefire.no
  20. Fjæra Bluesklubb www.fjordblues.no
  21. Fredrikstad Blues & Jazzklubb www.fbj.no
  22. Gjøvik og Toten Bluesklubb
  23. Grenland Blues & Roots klubb  www.gbrk.no
  24. Hadeland Blues Club www.hadeland-bluesklubb.no
  25. Hagan Bluesklubb www.haganbluesfestival.no
  26. Hamar Bluesklubb www.hamarbluesklubb.com
  27. Hell Blues Club www.hellblues.com
  28. Horten Blues Club  Facebook
  29. Kjøpsvik Bluesklubb  www.vikingblues.com
  30. Kongsberg Bluesklubb www.kongsbergblues.net
  31. Laugen rock- og bluesklubb www.laugenrock.no
  32. Lillesand Jazz og Bluesklubb  facebook
  33. Lofoten Ramsalt og Blå  facebook
  34. Longyearbyen Bluesklubb www.svalbardblues.com
  35. LaagenDelta Bluesklubb facebook
  36. Mandal Bluesklubb www.mandalbluesklubb.no
  37. Moss Bluesklubb mossbluesklubb.no
  38. Musikklubben Måløy www.musikklubben.net
  39. Narvik Bluesklubb www.narvikblues.no
  40. Nes Blues Club http://nesblues.no
  41. Notodden Bluesklubb www.notoddenbluesklubb.no
  42. Norsia-Delta Bluesklubb www.norsia-delta.com
  43. Ofoten Musikklubb  facebook
  44. Oslo Bluesklubb www.osloblues.com
  45. Osøren Blues & Jazz Festival
  46. Preikestolen Bluesklubb
  47. Røyken Blues Klubb
  48. Sandnes Bluesklubb www.sandnes-blues.org
  49. Sarpsborg Blues Club  facebook
  50. Skedsmo Bluesklubb www.skedsmobluesklubb.no
  51. Skånevik Bluesklubb www.klubbinfo.no/skaaneblues/index.html
  52. Smøla Bluesklub www.smolabluesklubb.no
  53. Stavanger Blues Club http://www.stavanger-bluesclub.no/
  54. Steinkjer Bluesklubb www.sbk.no
  55. Tingvoll Blueslag www.tingvollblues.net
  56. Trandalblues www.trandalblues.com
  57. Trondheim Bluesklubb www.trondheimbluesklubb.no
  58. Tønsberg Roots Club www.trc.no
  59. Verdal Bluesklubb www.verdalbluesklubb.no
  60. Vinger Blues & Soul Club vbsc.no
  61. Voss Blues Klubb www.vossblues.no
  62. Ørland Bluesklubb www.orland-bluesklubb.com
  63. Ørskog Blues Club www.oskogblues.no
  64. Østkanten Bluesklubb www.ostkantenbluesklubb.no

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.